30KPA48A
Číslo produktu DigiKey
30KPA48ATR-ND - Páska a cívka (TR)
30KPA48ACT-ND - Řezaná páska (CT)
Výrobce
Číslo produktu výrobce
30KPA48A
Popis
TVS DIODE 48VWM 81.6VC P600
Standardní dodací lhůta výrobce
12 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
81,6V Svorka 371,3A Ipp TVS dioda Průchozí otvor P600
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
30KPA48A Modely
Kategorie
Špičkový proudový impulz (10/1000µs)
371,3A
Mfr
Špičkový impulzní výkon
30000W (30kW)
Řada
Páska a cívka (TR)
Řezaná páska (CT)
Provozní teplota
-55°C ~ 175°C (TJ)
48V
Dodávaná velikost pouzdra
Průrazné napětí (min)
53,6V
Základní číslo produktu
Omezovací napětí (max) při Ipp
81,6V