02540101Z
Číslo produktu DigiKey
F1471-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
02540101Z
Popis
FUSE BLOK CARTRIDGE 300V 10A PCB
Standardní dodací lhůta výrobce
29 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Pojistka Blok 10 A 400V 1 Obvod Kazeta Průchozí otvor
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
02540101Z Modely
Vlastnosti produktu
Filtrovat podobné produkty
Kategorie
Typ pojistky
Kazeta
Mfr
Typ držáku pojistky
Blok
Řada
Počet obvodů
1
Balení
Hromadné balení
Napětí
Stav součásti
Aktivní
Orientace
Horizontální
Způsob montáže
Provedení koncovky
PC vývod
Velikost pojistky
0,177" prům. x 0,57" D (4,5mm x 14,48mm)
Materiál kontaktu
Pružinový, mosaz
Jmenovitý proud (A)
10 A
Povrch kontaktu
Cín
Pro použití s/související produkty
2AG, 5mm x 15mm