0225007.MXUP
Číslo produktu DigiKey
F4662-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
0225007.MXUP
Popis
FUSE GLASS 7A 125VAC 2AG
Podrobný popis
7 A 125 V AC Stejnosměrná pojistka Kazeta, Skleněný Požaduje držák 2AG, 5mm x 15mm
Kategorie
Doba odezvy
Rychlá reakce
Vypínací proud při jmenovitém napětí
500A
Tavení I²t
40.0
Schvalovací agentura
CE, CSA, PSE, UL
Provozní teplota
-55°C ~ 125°C
Typ pojistky
Velikost / rozměry
0,177" prům. x 0,570" D (4,50mm x 14,48mm)
Jmenovitý proud (A)
Stejnosměrný studený odpor
0.013 Ohms
Střídavé jmenovité napětí
125 V