0225001.MXP
Číslo produktu DigiKey
F4657-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
0225001.MXP
Popis
FUSE GLASS 1A 250VAC 125VDC 2AG
Standardní dodací lhůta výrobce
17 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
1 A 250 V AC 125 V Stejnosměrná pojistka Kazeta, Skleněný Požaduje držák 2AG, 5mm x 15mm
Kategorie
Stejnosměrné jmenovité napětí
Mfr
Doba odezvy
Rychlá reakce
Řada
Pouzdro
Balení
Hromadné balení
Vypínací proud při jmenovitém napětí
35A AC, 10kA DC
Stav součásti
Aktivní
Tavení I²t
2.22
Způsob montáže
Požaduje držák
Schvalovací agentura
CE, CSA, PSE, UL
Typ pojistky
Provozní teplota
-55°C ~ 125°C
Jmenovitý proud (A)
Velikost / rozměry
0,177" prům. x 0,570" D (4,50mm x 14,48mm)
Střídavé jmenovité napětí
250 V
Stejnosměrný studený odpor
0.1027 Ohms