PHG.0B.304.CLLD52
Číslo produktu DigiKey
PHG.0B.304.CLLD52-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
PHG.0B.304.CLLD52
Popis
CONN RCPT FMALE 4P GOLD SLDR CUP
Podrobný popis
4 Polohový kruhový konektor Zásuvka, Samičí zásuvky Pájecí žlábek
Modely EDA/CAD
PHG.0B.304.CLLD52 Modely
Počet pozic
4
Jmenovitý proud (A)
7A
Velikost pouzdra - vložka
304
Otvor pro kabel
0,165" ~ 0,205" (4,20mm ~ 5,20mm)
Provozní teplota
-55°C ~ 250°C