FGG.0B.304.CYCD42Z
Číslo produktu DigiKey
FGG.0B.304.CYCD42Z-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
FGG.0B.304.CYCD42Z
Popis
CONN PLUG MALE 4POS GOLD CRIMP
Standardní dodací lhůta výrobce
18 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
4 Polohový kruhový konektor Zástrčka, Samčí piny Krimpovací
Modely EDA/CAD
FGG.0B.304.CYCD42Z Modely
Počet pozic
4
Jmenovitý proud (A)
7A
Velikost pouzdra - vložka
304
Otvor pro kabel
0,126" ~ 0,165" (3,20mm ~ 4,20mm)
Provozní teplota
-55°C ~ 250°C