PHG.0B.302.CLLD42
Číslo produktu DigiKey
PHG.0B.302.CLLD42-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
PHG.0B.302.CLLD42
Popis
CONN RCPT FMALE 2P GOLD SLDR CUP
Standardní dodací lhůta výrobce
18 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
2 Polohový kruhový konektor Zásuvka, Samičí zásuvky Pájecí žlábek
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
PHG.0B.302.CLLD42 Modely
Kategorie
Povrch kontaktu - spojovací část
Zlatá
Mfr
Barva
Stříbrný
Řada
Ochrana proti vniknutí
IP50 - chráněný proti prachu
Balení
Hromadné balení
Třída hořlavosti materiálu
UL94 V-0
Stav součásti
Aktivní
Vlastnosti
Zadní kryt
Typ konektoru
Stínění
Počet pozic
2
Jmenovitý proud (A)
10A
Velikost pouzdra - vložka
302
Otvor pro kabel
0,126" ~ 0,165" (3,20mm ~ 4,20mm)
Způsob montáže
Pro volné zavěšení (inline)
Provozní teplota
-55°C ~ 250°C