FGG.0B.302.CLAD56
Číslo produktu DigiKey
FGG.0B.302.CLAD56-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
FGG.0B.302.CLAD56
Popis
CONN PLUG MALE 2P GOLD SLDR CUP
Standardní dodací lhůta výrobce
18 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
2 Polohový kruhový konektor Zástrčka, Samčí piny Pájecí žlábek
Modely EDA/CAD
FGG.0B.302.CLAD56 Modely
Počet pozic
2
Jmenovitý proud (A)
10A
Velikost pouzdra - vložka
302
Otvor pro kabel
0,209" ~ 0,220" (5,30mm ~ 5,60mm)
Provozní teplota
-55°C ~ 250°C