PHG.0B.302.CLLD52
Číslo produktu DigiKey
PHG.0B.302.CLLD52-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
PHG.0B.302.CLLD52
Popis
CONN RCPT FMALE 2P GOLD SLDR CUP
Podrobný popis
2 Polohový kruhový konektor Zásuvka, Samičí zásuvky Pájecí žlábek
Modely EDA/CAD
PHG.0B.302.CLLD52 Modely
Počet pozic
2
Jmenovitý proud (A)
10A
Velikost pouzdra - vložka
302
Otvor pro kabel
0,165" ~ 0,205" (4,20mm ~ 5,20mm)
Provozní teplota
-55°C ~ 250°C