FGA.1B.308.CLAD72Z není skladem a lze jej zařadit do zpětné objednávky.
Dostupné náhrady:
Direct
ODU
Skladem : 10
Katalogový list
8 Polohový kruhový konektor Zástrčka, Samčí piny Pájecí žlábek
FGA.1B.308.CLAD72Z
Číslo produktu DigiKey
FGA.1B.308.CLAD72Z-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
FGA.1B.308.CLAD72Z
Popis
CONN PLUG MALE 8P GOLD SLDR CUP
Standardní dodací lhůta výrobce
18 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Katalogový list
Modely EDA/CAD
FGA.1B.308.CLAD72Z Modely
Kategorie
Povrch kontaktu - spojovací část
Zlatá
Mfr
Barva
Stříbrný
Řada
Ochrana proti vniknutí
IP50 - chráněný proti prachu
Balení
Hromadné balení
Třída hořlavosti materiálu
UL94 V-0
Stav součásti
Aktivní
Vlastnosti
Zadní kryt
Typ konektoru
Stínění
Počet pozic
8
Jmenovitý proud (A)
5A
Velikost pouzdra - vložka
308
Otvor pro kabel
0,244" ~ 0,283" (6,20mm ~ 7,20mm)
Způsob montáže
Pro volné zavěšení (inline)
Provozní teplota
-55°C ~ 250°C