FGG.2B.319.CLAD92Z
Číslo produktu DigiKey
FGG.2B.319.CLAD92Z-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
FGG.2B.319.CLAD92Z
Popis
CONN PLUG MALE 19P GOLD SLDR CUP
Standardní dodací lhůta výrobce
22 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
19 Polohový kruhový konektor Zástrčka, Samčí piny Pájecí žlábek
Modely EDA/CAD
FGG.2B.319.CLAD92Z Modely
Počet pozic
19
Jmenovitý proud (A)
5A
Velikost pouzdra - vložka
319
Otvor pro kabel
0,323" ~ 0,362" (8,20mm ~ 9,20mm)
Provozní teplota
-55°C ~ 250°C