FGG.0B.303.CLAD52Z
Číslo produktu DigiKey
FGG.0B.303.CLAD52Z-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
FGG.0B.303.CLAD52Z
Popis
CONN PLUG MALE 3P GOLD SLDR CUP
Standardní dodací lhůta výrobce
18 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
3 Polohový kruhový konektor Zástrčka, Samčí piny Pájecí žlábek
Modely EDA/CAD
FGG.0B.303.CLAD52Z Modely
Počet pozic
3
Jmenovitý proud (A)
8A
Velikost pouzdra - vložka
303
Otvor pro kabel
0,165" ~ 0,205" (4,20mm ~ 5,20mm)
Provozní teplota
-55°C ~ 250°C