PHG.0B.303.CLLD52Z
Číslo produktu DigiKey
PHG.0B.303.CLLD52Z-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
PHG.0B.303.CLLD52Z
Popis
CONN RCPT FMALE 3P GOLD SLDR CUP
Podrobný popis
3 Polohový kruhový konektor Zásuvka, Samičí zásuvky Pájecí žlábek
Modely EDA/CAD
PHG.0B.303.CLLD52Z Modely
Počet pozic
3
Jmenovitý proud (A)
8A
Velikost pouzdra - vložka
303
Otvor pro kabel
0,165" ~ 0,205" (4,20mm ~ 5,20mm)
Provozní teplota
-55°C ~ 250°C