C13LPN515P-15-10F je k dispozici pro nákup, avšak není běžně skladem.
C13LPN515P-15-10F
Číslo produktu DigiKey
5073-C13LPN515P-15-10F-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
C13LPN515P-15-10F
Popis
IEC LOCK C13+ TO NEMA 5-15P, 15A
Standardní dodací lhůta výrobce
4 týdnů
Velikost vodiče
14 AWG
Jmenovité napětí
125V
Jmenovitý proud (A)
15A