C13LPDN515P-15-10F je k dispozici pro nákup, avšak není běžně skladem.
Dostupné náhrady:
Parametrický ekvivalent
L-com
Skladem : 0
Katalogový list
Parametrický ekvivalent
L-com
Skladem : 0
Katalogový list
Skladem : 17
Tensility International Corp
Skladem : 731
Orion Fans
Skladem : 27
GlobTek, Inc.
Skladem : 792
Qualtek
Assmann WSW Components
Skladem : 800
Eaton Tripp Lite
StarTech.com
Skladem : 4
10,00' (3,05m) Napájecí kabel Černá NEMA 5-15P až IEC 320-C13 SJT
C13LPDN515P-15-10F
Číslo produktu DigiKey
5073-C13LPDN515P-15-10F-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
C13LPDN515P-15-10F
Popis
IEC LOCK C13+ DOWN TO NEMA 5-15P
Standardní dodací lhůta výrobce
7 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Kategorie
Počet vodičů
3
Výrobce
Typ kabelu
SJT
Řada
Velikost vodiče
14 AWG
Balení
Hromadné balení
Stínění
Nestíněný
Stav součásti
Aktivní
Délka
10,00' (3,05m)
Provedení
Samčí piny (nože) na samičí zásuvky (sloty)
Barva
Černá
1. konektor
NEMA 5-15P
Jmenovité napětí
125V
2. konektor
IEC 320-C13
Jmenovitý proud (A)
15A