LCPWR14Z-3M
Číslo produktu DigiKey
5073-LCPWR14Z-3M-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
LCPWR14Z-3M
Popis
N5/15P-SJE3X14 C13 LSZH BLK 3M
Standardní dodací lhůta výrobce
19 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
9,84' (3,00m) Napájecí kabel Černá NEMA 5-15P až IEC 320-C13 SJT
Kategorie
Typ kabelu
SJT
Výrobce
L-com
Velikost vodiče
14 AWG
Balení
Sáček
Stínění
Nestíněný
Stav součásti
Aktivní
Délka
9,84' (3,00m)
Provedení
Samčí piny (nože) na samičí zásuvky (sloty)
Značení schvalovací agentury
UL
1. konektor
NEMA 5-15P
Barva
Černá
2. konektor
IEC 320-C13
Jmenovité napětí
125V
Počet vodičů
3
Jmenovitý proud (A)
15A