TCJD226M050R0090E není skladem a lze jej zařadit do zpětné objednávky.
Dostupné náhrady:
Parametrický ekvivalent
KEMET
Skladem : 0
Katalogový list
Parametrický ekvivalent
KEMET
Skladem : 4 392
Katalogový list
22 µF Lisovaný Tantalový polymerový kondenzátor 50 V 2917 (7343 metrický) 90mOhm při 100kHz
TCJD226M050R0090E
Číslo produktu DigiKey
478-TCJD226M050R0090ETR-ND - Páska a cívka (TR)
478-TCJD226M050R0090ECT-ND - Řezaná páska (CT)
478-TCJD226M050R0090EDKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
TCJD226M050R0090E
Popis
CAP TANT POLY 22UF 50V 2917
Standardní dodací lhůta výrobce
14 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Provozní teplota
-55°C ~ 125°C
Životnost při teplotě
2000h při 125°C
Pouzdro
2917 (7343 metrický)
Velikost / rozměry
0,287" D x 0,169" Š (7,30mm x 4,30mm)
Kapacita
22 µF
Výška při usazení (max)
0,122" (3,10mm)
Tolerance
±20%
Kód velikosti výrobce
D
Jmenovité napětí
50 V
Ekvivalentní sériový odpor (ESR)
90mOhm při 100kHz