T521D226M050ATE090
Číslo produktu DigiKey
399-18651-2-ND - Páska a cívka (TR)
399-18651-1-ND - Řezaná páska (CT)
399-18651-6-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
T521D226M050ATE090
Popis
CAP TANT POLY 22UF 50V 2917
Standardní dodací lhůta výrobce
10 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
22 µF Lisovaný Tantalový polymerový kondenzátor 50 V 2917 (7343 metrický) 90mOhm při 100kHz
Modely EDA/CAD
T521D226M050ATE090 Modely
Provozní teplota
-55°C ~ 125°C
Životnost při teplotě
2000h při 125°C
Pouzdro
2917 (7343 metrický)
Velikost / rozměry
0,287" D x 0,169" Š (7,30mm x 4,30mm)
Kapacita
22 µF
Výška při usazení (max)
0,122" (3,10mm)
Tolerance
±20%
Kód velikosti výrobce
D
Jmenovité napětí
50 V
Vlastnosti
Univerzální
Typ
Lisovaný
Základní číslo produktu
Ekvivalentní sériový odpor (ESR)
90mOhm při 100kHz