KGM31BCG2D4R7CT je k dispozici pro nákup, avšak není běžně skladem.
Dostupné náhrady:
Upgrade
KYOCERA AVX
Skladem : 3 349
Katalogový list
Parametrický ekvivalent
KYOCERA AVX
Skladem : 14 490
Katalogový list
Direct
Knowles Syfer
Direct
KEMET
Upgrade
Knowles Syfer
4.7 pF ±0,25pF 200V Keramický kondenzátor C0G, NP0 1206 (3216 metrický)
KGM31BCG2D4R7CT
Číslo produktu DigiKey
478-KGM31BCG2D4R7CTTR-ND - Páska a cívka (TR)
Výrobce
Číslo produktu výrobce
KGM31BCG2D4R7CT
Popis
CAP CER 4.7PF 200V C0G/NP0 1206
Standardní dodací lhůta výrobce
12 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Modely EDA/CAD
KGM31BCG2D4R7CT Modely
Kategorie
Teplotní koeficient
Mfr
Provozní teplota
-55°C ~ 125°C
Řada
Aplikace
Balení
Páska a cívka (TR)
Způsob montáže
Stav součásti
Aktivní
Pouzdro
1206 (3216 metrický)
Kapacita
Velikost / rozměry
0,126" D x 0,063" Š (3,20mm x 1,60mm)
Tolerance
±0,25pF
Tloušťka (max)
0,037" (0,94mm)