APHHS1005LSECK/J4-PF
Číslo produktu DigiKey
754-2124-2-ND - Páska a cívka (TR)
754-2124-1-ND - Řezaná páska (CT)
754-2124-6-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
APHHS1005LSECK/J4-PF
Popis
LED ORANGE CLEAR 2SMD
Podrobný popis
Oranžová 605nm LED indikátory - diskrétní součásti 1,8V 0402 (1005 metrický)
Modely EDA/CAD
APHHS1005LSECK/J4-PF Modely
Kategorie
Napětí v propustném směru (Vf) (typická hodnota)
1,8V
Mfr
Testovací proud
2mA
Špičková vlnová délka
611nm
Velikost / rozměry
1,00mm D x 0,50mm Š
Výška (max)
0,60mm
Rozměry čočky
0,80mm x 0,50mm