APHHS1005LZGCK-V
Číslo produktu DigiKey
754-2126-2-ND - Páska a cívka (TR)
754-2126-1-ND - Řezaná páska (CT)
754-2126-6-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
APHHS1005LZGCK-V
Popis
LED GREEN CLEAR 2SMD
Podrobný popis
Zelená 525nm LED indikátory - diskrétní součásti 2,65V 0402 (1005 metrický)
Modely EDA/CAD
APHHS1005LZGCK-V Modely
Kategorie
Napětí v propustném směru (Vf) (typická hodnota)
2,65V
Mfr
Testovací proud
2mA
Sledovací úhel
140°
Špičková vlnová délka
515nm
Velikost / rozměry
1,00mm D x 0,50mm Š
Výška (max)
0,60mm
Rozměry čočky
0,80mm x 0,50mm