1025HC25-RTR
Číslo produktu DigiKey
283-1025HC25-RTR-ND - Páska a cívka (TR)
283-1025HC25-RTRCT-ND - Řezaná páska (CT)
283-1025HC25-RTRDKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
1025HC25-RTR
Popis
FUSE BRD MT 25A 250VAC 72VDC SMD
Standardní dodací lhůta výrobce
19 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
25 A 250 V AC 72 V Stejnosměrná pojistka Montáž karty (bez provedení pro kazetu) Montáž na povrch 2-SMD, Blok s čtyřhranným koncem
Kategorie
Stejnosměrné jmenovité napětí
Mfr
Doba odezvy
Rychlá reakce
Řada
Pouzdro
Balení
Páska a cívka (TR)
Řezaná páska (CT)
Digi-Reel®
Vypínací proud při jmenovitém napětí
100A AC, 500A DC
Stav součásti
Aktivní
Tavení I²t
50.0
Způsob montáže
Montáž na povrch
Schvalovací agentura
cURus, PSE
Typ pojistky
Provozní teplota
-55°C ~ 125°C
Jmenovitý proud (A)
Velikost / rozměry
0,124" prům. x 0,394" D (3,15mm x 10,00mm)
Střídavé jmenovité napětí
250 V
Stejnosměrný studený odpor
0.0026 Ohms