APGA1602SEC/E/KA
Číslo produktu DigiKey
754-1816-2-ND - Páska a cívka (TR)
754-1816-1-ND - Řezaná páska (CT)
754-1816-6-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
APGA1602SEC/E/KA
Popis
LED RED CLEAR CHIP SMD R/A
Podrobný popis
Červená 624nm LED indikátory - diskrétní součásti 2,05V 0603 (1608 metrický)
Modely EDA/CAD
APGA1602SEC/E/KA Modely
Kategorie
Napětí v propustném směru (Vf) (typická hodnota)
2,05V
Mfr
Testovací proud
20mA
Sledovací úhel
150°, 120°
Špičková vlnová délka
632nm
Pouzdro
0603 (1608 metrický)
Velikost / rozměry
1,60mm D x 0,90mm Š
Výška (max)
0,30mm
Rozměry čočky
1,60mm x 0,90mm