APGA1602QBC/KA-5MAV
Číslo produktu DigiKey
754-1821-2-ND - Páska a cívka (TR)
754-1821-1-ND - Řezaná páska (CT)
754-1821-6-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
APGA1602QBC/KA-5MAV
Popis
LED BLUE CLEAR SMD R/A
Podrobný popis
Modrá 463nm LED indikátory - diskrétní součásti 2,8V 2-SMD, Bez přívodů
Modely EDA/CAD
APGA1602QBC/KA-5MAV Modely
Kategorie
Napětí v propustném směru (Vf) (typická hodnota)
2,8V
Mfr
Testovací proud
5mA
Sledovací úhel
130°, 150°
Špičková vlnová délka
460nm
Pouzdro
2-SMD, Bez přívodů
Velikost / rozměry
1,60mm D x 0,90mm Š
Výška (max)
0,30mm
Rozměry čočky
1,60mm x 0,90mm