APGA1602CGC/KA
Číslo produktu DigiKey
754-1820-2-ND - Páska a cívka (TR)
754-1820-1-ND - Řezaná páska (CT)
754-1820-6-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
APGA1602CGC/KA
Popis
LED GREEN CLEAR CHIP SMD R/A
Standardní dodací lhůta výrobce
7 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Zelená 571nm LED indikátory - diskrétní součásti 2,05V 0603 (1608 metrický)
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
APGA1602CGC/KA Modely
Kategorie
Napětí v propustném směru (Vf) (typická hodnota)
2,05V
Mfr
Testovací proud
20mA
Balení
Páska a cívka (TR)
Řezaná páska (CT)
Digi-Reel®
Sledovací úhel
160°, 145°
Stav součásti
Aktivní
Způsob montáže
Barva
Dominantní vlnová délka
Konfigurace
Standardní
Špičková vlnová délka
573nm
Barva čočky
Bezbarvý
Pouzdro
0603 (1608 metrický)
Průsvitnost čočky
Průhledný
Dodávaná velikost pouzdra
Jmenovitá svítivost v mcd
Velikost / rozměry
1,60mm D x 0,90mm Š
Provedení čočky
Obdélníkový s plochou horní částí
Výška (max)
0,30mm
Rozměry čočky
1,60mm x 0,90mm