C327C101GAG5TA je k dispozici pro nákup, avšak není běžně skladem.
Katalogový list
Upgrade
Upgrade
Parametrický ekvivalent
100 pF ±2% 250V Keramický kondenzátor C0G, NP0 Radiální
C327C101GAG5TA
Číslo produktu DigiKey
C327C101GAG5TA-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
C327C101GAG5TA
Popis
CAP CER 100PF 250V C0G/NP0 RAD
Standardní dodací lhůta výrobce
20 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Modely EDA/CAD
C327C101GAG5TA Modely
Velikost / rozměry
0,200" D x 0,125" Š (5,08mm x 3,18mm)
Kapacita
Výška při usazení (max)
0,320" (8,13mm)
Tolerance
±2%
Rozteč přívodů
0,200" (5,08mm)
Jmenovité napětí
Provedení přívodů
Tvarované přívody - zauzlené
Provozní teplota
-55°C ~ 125°C