C318C101GAG5TA je k dispozici pro nákup, avšak není běžně skladem.
Dostupné náhrady:
Direct
Katalogový list
Upgrade
Katalogový list
Upgrade
Parametrický ekvivalent
100 pF ±2% 250V Keramický kondenzátor C0G, NP0 Radiální
C318C101GAG5TA
Číslo produktu DigiKey
C318C101GAG5TA-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
C318C101GAG5TA
Popis
CAP CER 100PF 250V C0G/NP0 RAD
Standardní dodací lhůta výrobce
16 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Modely EDA/CAD
C318C101GAG5TA Modely
Velikost / rozměry
0,150" D x 0,100" Š (3,81mm x 2,54mm)
Kapacita
Výška při usazení (max)
0,235" (5,97mm)
Tolerance
±2%
Rozteč přívodů
0,200" (5,08mm)
Provozní teplota
-55°C ~ 125°C