C328C101FAG5TA je k dispozici pro nákup, avšak není běžně skladem.
Dostupné náhrady:
Direct
KEMET
Skladem : 0
Katalogový list
Direct
KEMET
Skladem : 0
Katalogový list
Similar
Similar
Parametrický ekvivalent
Parametrický ekvivalent
100 pF ±1% 250V Keramický kondenzátor C0G, NP0 Radiální
C328C101FAG5TA
Číslo produktu DigiKey
C328C101FAG5TA-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
C328C101FAG5TA
Popis
CAP CER 100PF 250V C0G/NP0 RAD
Standardní dodací lhůta výrobce
17 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Modely EDA/CAD
C328C101FAG5TA Modely
Kategorie
Vlastnosti
Nízký obsah ESL
Mfr
Aplikace
Řada
Způsob montáže
Balení
Hromadné balení
Pouzdro
Radiální
Stav součásti
Aktivní
Velikost / rozměry
0,200" D x 0,125" Š (5,08mm x 3,18mm)
Kapacita
Výška při usazení (max)
0,300" (7,62mm)
Tolerance
±1%
Rozteč přívodů
0,200" (5,08mm)
Jmenovité napětí
Provedení přívodů
Tvarované přívody
Teplotní koeficient
Základní číslo produktu
Provozní teplota
-55°C ~ 125°C