C323C101FAG5TA7301 je k dispozici pro nákup, avšak není běžně skladem.
Parametrický ekvivalent
100 pF ±1% 250V Keramický kondenzátor C0G, NP0 Radiální
C323C101FAG5TA7301
Číslo produktu DigiKey
C323C101FAG5TA7301-ND - Páska a cívka (TR)
Výrobce
Číslo produktu výrobce
C323C101FAG5TA7301
Popis
CAP CER 100PF 250V C0G/NP0 RAD
Standardní dodací lhůta výrobce
33 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Modely EDA/CAD
C323C101FAG5TA7301 Modely
Balení
Páska a cívka (TR)
Velikost / rozměry
0,200" D x 0,125" Š (5,08mm x 3,18mm)
Kapacita
Výška při usazení (max)
0,300" (7,62mm)
Tolerance
±1%
Rozteč přívodů
0,200" (5,08mm)
Jmenovité napětí
Provedení přívodů
Tvarované přívody
Provozní teplota
-55°C ~ 125°C