A781MS157M1HLAS028
Číslo produktu DigiKey
399-A781MS157M1HLAS028TR-ND - Páska a cívka (TR)
399-A781MS157M1HLAS028CT-ND - Řezaná páska (CT)
399-A781MS157M1HLAS028DKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
A781MS157M1HLAS028
Popis
CAP ALUM HYB 150UF 20% 50V SMD
Standardní dodací lhůta výrobce
18 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
150 µF 50 V Hliníkové polymerové kondenzátory Radiální, Krabice - SMD 28mOhm 2000h při 135°C
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
A781MS157M1HLAS028 Modely
Provozní teplota
-55°C ~ 135°C
Výrobce
KEMET
Stupeň ochrany
AEC-Q200
Řada
Aplikace
Automobilový průmysl
Balení
Páska a cívka (TR)
Řezaná páska (CT)
Digi-Reel®
Zvlněný proud při nízkém kmitočtu
1.452 A @ 100 Hz
Stav součásti
Aktivní
Zvlněný proud při vysokém kmitočtu
6.6 A @ 100 kHz
Typ
Hybridní
Velikost / rozměry
0,394" prům. (10,00mm)
Kapacita
150 µF
Výška při usazení (max)
0,500" (12,70mm)
Tolerance
±20%
Rozměry plochy pro povrchovou montáž
0,406" D x 0,406" Š (10,30mm x 10,30mm)
Jmenovité napětí
50 V
Způsob montáže
Montáž na povrch
Ekvivalentní sériový odpor (ESR)
28mOhm
Pouzdro
Radiální, Krabice - SMD
Životnost při teplotě
2000h při 135°C