1206L005/60WR
Číslo produktu DigiKey
F8129TR-ND - Páska a cívka (TR)
F8129CT-ND - Řezaná páska (CT)
F8129DKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
1206L005/60WR
Popis
PTC RESET FUSE 60V 50MA 1206
Standardní dodací lhůta výrobce
13 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Polymerový Vratná pojistka PTC 60V 50 mA Ih Montáž na povrch 1206 (3216 metrický), Konkávní
Kategorie
Max. proud
10 A
Výrobce
Littelfuse Inc.
Čas do vypnutí
1.5 s
Řada
Odpor - výchozí (Ri) (min)
3.6 Ohms
Balení
Páska a cívka (TR)
Řezaná páska (CT)
Digi-Reel®
Odpor po vypnutí (R1) (max)
20 Ohms
Stav součásti
Aktivní
Provozní teplota
-40°C ~ 85°C
Typ
Polymerový
Způsob montáže
Montáž na povrch
Napětí - max
60V
Pouzdro
1206 (3216 metrický), Konkávní
Přídržný proud (Ih) (max)
50 mA
Velikost / rozměry
0,126" D x 0,065" Š (3,20mm x 1,65mm)
Vypínací proud (It)
150 mA
Tloušťka (max)
0,049" (1,25mm)