R-30Y-0050
Číslo produktu DigiKey
K230-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
R-30Y-0050
Popis
WIRE WW 30AWG PVDF YELLOW 50'
Podrobný popis
Nástroje na ovíjení vodičů 30AWG Žlutá Polyvinylidenfluorid (PVDF) 50' (15,24m)
Průměr pláště (izolace)
0,019" (0,50mm)
Barva pláště
Žlutá
Průměr vodiče
0,010" (0,25mm)