R-30W-0050
Číslo produktu DigiKey
K231-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
R-30W-0050
Popis
WIRE WW 30AWG PVDF WHITE 50'
Podrobný popis
Nástroje na ovíjení vodičů 30AWG Bílá Polyvinylidenfluorid (PVDF) 50' (15,24m)
Průměr pláště (izolace)
0,019" (0,50mm)
Barva pláště
Bílá
Průměr vodiče
0,010" (0,25mm)