R-30B-0050
Číslo produktu DigiKey
K229-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
R-30B-0050
Popis
WIRE WW 30AWG PVDF BLUE 50'
Standardní dodací lhůta výrobce
2 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Nástroje na ovíjení vodičů 30AWG Modrá Polyvinylidenfluorid (PVDF) 50' (15,24m)
Kategorie
Materiál pláště (izolace)
Polyvinylidenfluorid (PVDF)
Výrobce
Jonard Tools
Průměr pláště (izolace)
0,019" (0,50mm)
Řada
Materiál vodiče
Měď, Holý
Balení
Cívka
Pokovení vodiče
Stříbrný
Stav součásti
Aktivní
Barva pláště
Modrá
Velikost vodiče
30AWG
Stupeň ochrany
UL styl 1423, VW-1
Průměr vodiče
0,010" (0,25mm)