IXTP08N100P
Číslo produktu DigiKey
IXTP08N100P-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
IXTP08N100P
Popis
MOSFET N-CH 1000V 800MA TO220AB
Standardní dodací lhůta výrobce
21 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
N-kanál 1000 V 800mA (Tc) 42W (Tc) Průchozí otvor TO-220-3
Kategorie
Vgs(th) (max) při Id
4V při 50µA
Mfr
Náboj hradla (Qg) (max) při Vgs
11.3 nC @ 10 V
Řada
Vgs (max)
±20V
Vstupní kapacita (Ciss) (max) při Vds
240 pF @ 25 V
Rozptylový výkon (Max)
42W (Tc)
Typ tranzistoru FET
Provozní teplota
-55°C ~ 150°C (TJ)
Technologie
Způsob montáže
Průchozí otvor
Napětí mezi odtokem a zdrojem (Vdss)
1000 V
Dodávaná velikost pouzdra
TO-220-3
Trvalý odtokový proud (Id) při 25°C
Pouzdro
Budicí napětí (max Rds zap, Min Rds zap)
10V
Základní číslo produktu
Rds zap (max) při Id, Vgs
20Ohm při 500mA, 10V