IXTH50N20 je zastaralá a již se nevyrábí.
Dostupné náhrady:
MFR Recommended
IXYS
Skladem : 496
Katalogový list
Upgrade
Infineon Technologies
Skladem : 15 015
Katalogový list
Similar
Microchip Technology
Skladem : 0
Similar
Microchip Technology
Infineon Technologies
STMicroelectronics
Skladem : 95
STMicroelectronics
N-kanál 200 V 50A (Tc) 300W (Tc) Průchozí otvor TO-247 (IXTH)
IXTH50N20
Číslo produktu DigiKey
IXTH50N20-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
IXTH50N20
Popis
MOSFET N-CH 200V 50A TO247
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Kategorie
Vgs(th) (max) při Id
4V při 250µA
Mfr
Náboj hradla (Qg) (max) při Vgs
220 nC @ 10 V
Řada
Vgs (max)
±20V
Balení
Trubice
Vstupní kapacita (Ciss) (max) při Vds
4600 pF @ 25 V
Stav součásti
Zastaralé
Rozptylový výkon (Max)
300W (Tc)
Typ tranzistoru FET
Provozní teplota
-55°C ~ 150°C (TJ)
Technologie
Způsob montáže
Průchozí otvor
Napětí mezi odtokem a zdrojem (Vdss)
200 V
Dodávaná velikost pouzdra
TO-247 (IXTH)
Trvalý odtokový proud (Id) při 25°C
Pouzdro
Budicí napětí (max Rds zap, Min Rds zap)
10V
Základní číslo produktu
Rds zap (max) při Id, Vgs
45mOhm při 25A, 10V