STW75NF20
Číslo produktu DigiKey
497-5959-5-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
STW75NF20
Popis
MOSFET N-CH 200V 75A TO247-3
Standardní dodací lhůta výrobce
10 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
N-kanál 200 V 75A (Tc) 190W (Tc) Průchozí otvor TO-247-3
Modely EDA/CAD
STW75NF20 Modely
Kategorie
Vgs(th) (max) při Id
4V při 250µA
Mfr
Náboj hradla (Qg) (max) při Vgs
84 nC @ 10 V
Řada
Vgs (max)
±20V
Vstupní kapacita (Ciss) (max) při Vds
3260 pF @ 25 V
Rozptylový výkon (Max)
190W (Tc)
Typ tranzistoru FET
Provozní teplota
-50°C ~ 150°C (TJ)
Napětí mezi odtokem a zdrojem (Vdss)
200 V
Dodávaná velikost pouzdra
TO-247-3
Trvalý odtokový proud (Id) při 25°C
Pouzdro
Budicí napětí (max Rds zap, Min Rds zap)
10V
Základní číslo produktu
Rds zap (max) při Id, Vgs
34mOhm při 37A, 10V