APT20M45BVRG je k dispozici pro nákup, avšak není běžně skladem.
Dostupné náhrady:
Parametrický ekvivalent
Microchip Technology
Skladem : 0
Katalogový list
Similar
IXYS
Skladem : 0
Katalogový list
Similar
IXYS
Skladem : 496
Skladem : 300
Skladem : 339
STMicroelectronics
Skladem : 95
N-kanál 200 V 56A (Tc) 300W (Tc) Průchozí otvor TO-247 [B]
APT20M45BVRG
Číslo produktu DigiKey
APT20M45BVRG-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
APT20M45BVRG
Popis
MOSFET N-CH 200V 56A TO247
Standardní dodací lhůta výrobce
20 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Kategorie
Vgs(th) (max) při Id
4V při 1mA
Mfr
Náboj hradla (Qg) (max) při Vgs
195 nC @ 10 V
Řada
Vgs (max)
±30V
Balení
Trubice
Vstupní kapacita (Ciss) (max) při Vds
4860 pF @ 25 V
Stav součásti
Aktivní
Rozptylový výkon (Max)
300W (Tc)
Typ tranzistoru FET
Provozní teplota
-55°C ~ 150°C (TJ)
Průchozí otvor
Napětí mezi odtokem a zdrojem (Vdss)
200 V
Dodávaná velikost pouzdra
TO-247 [B]
Trvalý odtokový proud (Id) při 25°C
Pouzdro
Budicí napětí (max Rds zap, Min Rds zap)
10V
Základní číslo produktu
Rds zap (max) při Id, Vgs
45mOhm při 500mA, 10V