IXKH35N60C5 je zastaralá a již se nevyrábí.
Dostupné náhrady:
Direct
onsemi
Skladem : 450
Katalogový list
Direct
onsemi
Skladem : 360
Katalogový list
Similar
Skladem : 411
Similar
Infineon Technologies
Skladem : 0
Infineon Technologies
Skladem : 93
Vishay Siliconix
Skladem : 0
STMicroelectronics
Skladem : 458
STMicroelectronics
Skladem : 229
Toshiba Semiconductor and Storage
Skladem : 30
Skladem : 31
N-kanál 600 V 35A (Tc) Průchozí otvor TO-247AD
IXKH35N60C5
Číslo produktu DigiKey
238-IXKH35N60C5-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
IXKH35N60C5
Popis
MOSFET N-CH 600V 35A TO247AD
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Kategorie
Rds zap (max) při Id, Vgs
100mOhm při 18A, 10V
Mfr
Vgs(th) (max) při Id
3,9V při 1,2mA
Řada
Náboj hradla (Qg) (max) při Vgs
70 nC @ 10 V
Balení
Trubice
Vgs (max)
±20V
Stav součásti
Zastaralé
Vstupní kapacita (Ciss) (max) při Vds
2800 pF @ 100 V
Typ tranzistoru FET
Provozní teplota
-55°C ~ 150°C (TJ)
Technologie
Způsob montáže
Průchozí otvor
Napětí mezi odtokem a zdrojem (Vdss)
600 V
Dodávaná velikost pouzdra
TO-247AD
Trvalý odtokový proud (Id) při 25°C
Pouzdro
Budicí napětí (max Rds zap, Min Rds zap)
10V