FCH110N65F-F155
Číslo produktu DigiKey
FCH110N65F-F155-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
FCH110N65F-F155
Popis
MOSFET N-CH 650V 35A TO247
Standardní dodací lhůta výrobce
28 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
N-kanál 650 V 35A (Tc) 357W (Tc) Průchozí otvor TO-247-3
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
FCH110N65F-F155 Modely
Kategorie
Vgs(th) (max) při Id
5V při 3,5mA
Mfr
Náboj hradla (Qg) (max) při Vgs
145 nC @ 10 V
Řada
Vgs (max)
±20V
Balení
Trubice
Vstupní kapacita (Ciss) (max) při Vds
4895 pF @ 100 V
Stav součásti
Aktivní
Rozptylový výkon (Max)
357W (Tc)
Typ tranzistoru FET
Provozní teplota
-55°C ~ 150°C (TJ)
Technologie
Způsob montáže
Průchozí otvor
Napětí mezi odtokem a zdrojem (Vdss)
650 V
Dodávaná velikost pouzdra
TO-247-3
Trvalý odtokový proud (Id) při 25°C
Pouzdro
Budicí napětí (max Rds zap, Min Rds zap)
10V
Základní číslo produktu
Rds zap (max) při Id, Vgs
110mOhm při 17,5A, 10V