DHG20I1200PA
Číslo produktu DigiKey
DHG20I1200PA-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
DHG20I1200PA
Popis
DIODE STANDARD 1200V 20A TO220AC
Standardní dodací lhůta výrobce
29 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Dioda 1200 V 20A Průchozí otvor TO-220AC
Kategorie
Rychlost
Rychlé obnovení stavu =< 500ns, > 200mA (Io)
Mfr
Doba zpětného zotavení (trr)
75 ns
Zbytkový proud v závěrném směru při Vr
30 µA @ 1200 V
Stejnosměrné závěrné napětí (Vr) (max)
1200 V
Dodávaná velikost pouzdra
TO-220AC
Střední hodnota usměrněného proudu (Io)
20A
Provozní teplota - přechod
-55°C ~ 150°C
Napětí v propustném směru (Vf) (max) při If
2.7 V @ 20 A