APT15DQ120KG
Číslo produktu DigiKey
APT15DQ120KG-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
APT15DQ120KG
Popis
DIODE STANDARD 1200V 15A TO2202
Standardní dodací lhůta výrobce
14 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Dioda 1200 V 15A Průchozí otvor TO-220-2
Kategorie
Rychlost
Rychlé obnovení stavu =< 500ns, > 200mA (Io)
Mfr
Doba zpětného zotavení (trr)
240 ns
Balení
Trubice
Zbytkový proud v závěrném směru při Vr
100 µA @ 1200 V
Pouzdro
Stejnosměrné závěrné napětí (Vr) (max)
1200 V
Dodávaná velikost pouzdra
TO-220-2
Střední hodnota usměrněného proudu (Io)
15A
Provozní teplota - přechod
-55°C ~ 175°C
Napětí v propustném směru (Vf) (max) při If
3.3 V @ 15 A