IDP30E120XKSA1
Číslo produktu DigiKey
IDP30E120XKSA1-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
IDP30E120XKSA1
Popis
DIODE STD 1200V 50A PGTO22022
Standardní dodací lhůta výrobce
35 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Dioda 1200 V 50A Průchozí otvor PG-TO220-2-2
Modely EDA/CAD
IDP30E120XKSA1 Modely
Kategorie
Rychlost
Rychlé obnovení stavu =< 500ns, > 200mA (Io)
Mfr
Doba zpětného zotavení (trr)
243 ns
Zbytkový proud v závěrném směru při Vr
100 µA @ 1200 V
Stejnosměrné závěrné napětí (Vr) (max)
1200 V
Střední hodnota usměrněného proudu (Io)
50A
Provozní teplota - přechod
-55°C ~ 150°C
Napětí v propustném směru (Vf) (max) při If
2.15 V @ 30 A