ISC130N20NM6ATMA1
Číslo produktu DigiKey
448-ISC130N20NM6ATMA1TR-ND - Páska a cívka (TR)
448-ISC130N20NM6ATMA1CT-ND - Řezaná páska (CT)
448-ISC130N20NM6ATMA1DKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
ISC130N20NM6ATMA1
Popis
MOSFET
Podrobný popis
N-kanál 200 V 9,8A (Ta), 88A (Tc) 3W (Ta), 242W (Tc) Montáž na povrch PG-TSON-8-3
Kategorie
Rds zap (max) při Id, Vgs
11,7mOhm při 50A, 15V
Mfr
Vgs(th) (max) při Id
4,5V při 135µA
Řada
Náboj hradla (Qg) (max) při Vgs
58 nC @ 10 V
Vgs (max)
±20V
Vstupní kapacita (Ciss) (max) při Vds
3900 pF @ 100 V
Typ tranzistoru FET
Rozptylový výkon (Max)
3W (Ta), 242W (Tc)
Technologie
Provozní teplota
-55°C ~ 175°C (TJ)
Napětí mezi odtokem a zdrojem (Vdss)
200 V
Způsob montáže
Montáž na povrch
Trvalý odtokový proud (Id) při 25°C
Dodávaná velikost pouzdra
PG-TSON-8-3
Budicí napětí (max Rds zap, Min Rds zap)
10V, 15V