IPD600N25N3GATMA1
Číslo produktu DigiKey
IPD600N25N3GATMA1TR-ND - Páska a cívka (TR)
IPD600N25N3GATMA1CT-ND - Řezaná páska (CT)
IPD600N25N3GATMA1DKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
IPD600N25N3GATMA1
Popis
MOSFET N-CH 250V 25A TO252-3
Standardní dodací lhůta výrobce
27 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
N-kanál 250 V 25A (Tc) 136W (Tc) Montáž na povrch PG-TO252-3
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
IPD600N25N3GATMA1 Modely
Kategorie
Vgs(th) (max) při Id
4V při 90µA
Mfr
Náboj hradla (Qg) (max) při Vgs
29 nC @ 10 V
Řada
Vgs (max)
±20V
Balení
Páska a cívka (TR)
Řezaná páska (CT)
Digi-Reel®
Vstupní kapacita (Ciss) (max) při Vds
2350 pF @ 100 V
Stav součásti
Aktivní
Rozptylový výkon (Max)
136W (Tc)
Typ tranzistoru FET
Provozní teplota
-55°C ~ 175°C (TJ)
Technologie
Způsob montáže
Montáž na povrch
Napětí mezi odtokem a zdrojem (Vdss)
250 V
Dodávaná velikost pouzdra
PG-TO252-3
Trvalý odtokový proud (Id) při 25°C
Pouzdro
Budicí napětí (max Rds zap, Min Rds zap)
10V
Základní číslo produktu
Rds zap (max) při Id, Vgs
60mOhm při 25A, 10V