IMZA65R020M2HXKSA1
Číslo produktu DigiKey
448-IMZA65R020M2HXKSA1-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
IMZA65R020M2HXKSA1
Popis
SILICON CARBIDE MOSFET
Standardní dodací lhůta výrobce
61 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
N-kanál 650 V 83A (Tc) 273W (Tc) Průchozí otvor PG-TO247-4-8
Kategorie
Vgs(th) (max) při Id
5,6V při 9,5mA
Mfr
Náboj hradla (Qg) (max) při Vgs
57 nC @ 18 V
Řada
Vgs (max)
+23V, -7V
Balení
Trubice
Vstupní kapacita (Ciss) (max) při Vds
2038 pF @ 400 V
Stav součásti
Aktivní
Rozptylový výkon (Max)
273W (Tc)
Typ tranzistoru FET
Provozní teplota
-55°C ~ 175°C (TJ)
Technologie
Způsob montáže
Průchozí otvor
Napětí mezi odtokem a zdrojem (Vdss)
650 V
Dodávaná velikost pouzdra
PG-TO247-4-8
Trvalý odtokový proud (Id) při 25°C
Pouzdro
Budicí napětí (max Rds zap, Min Rds zap)
15V, 20V
Základní číslo produktu
Rds zap (max) při Id, Vgs
18mOhm při 46,9A, 20V