IDL10G65C5XUMA2
Číslo produktu DigiKey
448-IDL10G65C5XUMA2TR-ND - Páska a cívka (TR)
448-IDL10G65C5XUMA2CT-ND - Řezaná páska (CT)
448-IDL10G65C5XUMA2DKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
IDL10G65C5XUMA2
Popis
DIODE SIL CARB 650V 10A PGVSON4
Standardní dodací lhůta výrobce
61 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Dioda 650 V 10A Montáž na povrch PG-VSON-4
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
IDL10G65C5XUMA2 Modely
Vlastnosti produktu
Filtrovat podobné produkty
Kategorie
Rychlost
Nulová doba zotavení > 500mA (Io)
Mfr
Doba zpětného zotavení (trr)
0 ns
Řada
Zbytkový proud v závěrném směru při Vr
180 µA @ 650 V
Balení
Páska a cívka (TR)
Řezaná páska (CT)
Digi-Reel®
Kapacita při Vr, F
300pF při 1V, 1MHz
Stav součásti
Aktivní
Způsob montáže
Technologie
Pouzdro
Stejnosměrné závěrné napětí (Vr) (max)
650 V
Dodávaná velikost pouzdra
PG-VSON-4
Střední hodnota usměrněného proudu (Io)
10A
Provozní teplota - přechod
-55°C ~ 150°C
Napětí v propustném směru (Vf) (max) při If
1.7 V @ 10 A