BSC093N04LSGATMA1
Číslo produktu DigiKey
BSC093N04LSGATMA1TR-ND - Páska a cívka (TR)
BSC093N04LSGATMA1CT-ND - Řezaná páska (CT)
BSC093N04LSGATMA1DKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
BSC093N04LSGATMA1
Popis
MOSFET N-CH 40V 13A/49A TDSON
Standardní dodací lhůta výrobce
61 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
N-kanál 40 V 13A (Ta), 49A (Tc) 2,5W (Ta), 35W (Tc) Montáž na povrch PG-TDSON-8-5
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
BSC093N04LSGATMA1 Modely
Kategorie
Vgs(th) (max) při Id
2V při 14µA
Mfr
Náboj hradla (Qg) (max) při Vgs
24 nC @ 10 V
Řada
Vgs (max)
±20V
Vstupní kapacita (Ciss) (max) při Vds
1900 pF @ 20 V
Rozptylový výkon (Max)
2,5W (Ta), 35W (Tc)
Typ tranzistoru FET
Provozní teplota
-55°C ~ 150°C (TJ)
Napětí mezi odtokem a zdrojem (Vdss)
40 V
Dodávaná velikost pouzdra
PG-TDSON-8-5
Trvalý odtokový proud (Id) při 25°C
Pouzdro
Budicí napětí (max Rds zap, Min Rds zap)
4,5V, 10V
Základní číslo produktu
Rds zap (max) při Id, Vgs
9,3mOhm při 40A, 10V