BSC010NE2LSIATMA1
Číslo produktu DigiKey
BSC010NE2LSIATMA1TR-ND - Páska a cívka (TR)
BSC010NE2LSIATMA1CT-ND - Řezaná páska (CT)
BSC010NE2LSIATMA1DKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
BSC010NE2LSIATMA1
Popis
MOSFET N-CH 25V 38A/100A TDSON
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
N-kanál 25 V 38A (Ta), 100A (Tc) 2,5W (Ta), 96W (Tc) Montáž na povrch PG-TDSON-8-7
Modely EDA/CAD
BSC010NE2LSIATMA1 Modely
Kategorie
Rds zap (max) při Id, Vgs
1,05mOhm při 30A, 10V
Mfr
Vgs(th) (max) při Id
2V při 250µA
Řada
Náboj hradla (Qg) (max) při Vgs
59 nC @ 10 V
Vgs (max)
±20V
Stav součásti
Není určeno pro nové konstrukce
Vstupní kapacita (Ciss) (max) při Vds
4200 pF @ 12 V
Typ tranzistoru FET
Rozptylový výkon (Max)
2,5W (Ta), 96W (Tc)
Napětí mezi odtokem a zdrojem (Vdss)
25 V