BSC010NE2LSATMA1 není skladem a lze jej zařadit do zpětné objednávky.
Dostupné náhrady:
Similar
Texas Instruments
Skladem : 4 351
Katalogový list
Similar
Texas Instruments
Skladem : 5 928
Katalogový list
Panjit International Inc.
N-kanál 25 V 39A (Ta), 100A (Tc) 2,5W (Ta), 96W (Tc) Montáž na povrch PG-TDSON-8-7
BSC010NE2LSATMA1
Číslo produktu DigiKey
BSC010NE2LSATMA1TR-ND - Páska a cívka (TR)
BSC010NE2LSATMA1CT-ND - Řezaná páska (CT)
BSC010NE2LSATMA1DKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
BSC010NE2LSATMA1
Popis
MOSFET N-CH 25V 39A/100A TDSON
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Modely EDA/CAD
BSC010NE2LSATMA1 Modely
Kategorie
Vgs(th) (max) při Id
2V při 250µA
Mfr
Náboj hradla (Qg) (max) při Vgs
64 nC @ 10 V
Řada
Vgs (max)
±20V
Balení
Páska a cívka (TR)
Řezaná páska (CT)
Digi-Reel®
Vstupní kapacita (Ciss) (max) při Vds
4700 pF @ 12 V
Stav součásti
Není určeno pro nové konstrukce
Rozptylový výkon (Max)
2,5W (Ta), 96W (Tc)
Typ tranzistoru FET
Provozní teplota
-55°C ~ 150°C (TJ)
Technologie
Způsob montáže
Montáž na povrch
Napětí mezi odtokem a zdrojem (Vdss)
25 V